TCL TV backlight strip for TCL L50F2850A / TCL D50A710 RF-BS500E32-0701L-02 A0 RF-BS500E32-0701R-02 A0 RF-BS500E32-0701L-02 A0 RF-BS500E32-0701R-02 A0 Send Inquiry Whatsapp Product Detail Light bar model: RF-BS500E32-0701L-02 A0 RF-BS500E32-0701R-02 A0 Applicable TV model: TCL L50F2850A / TCL D50A710 Size (Length): L:501mm R:500mm Number of LED beads:L:7LED R:7LED Every LED Lamp Voltage: 3V Package include: 1set=10pcs Tags: TCL L50F2850A TCL D50A710 RF-BS500E32-0701L-02 A0 RF-BS500E32-0701R-02 A0 Share: PREVIOUS:TCL TV backlight strip for TCL L48F3390A-3D / L48F3320-3D TM 48-1-8-30 2019-12-12 / 4C-LB4808-YH1 NEXT:TCL TV backlight strip for TC32L72A-V01/ 4C-LB320T-DSA / TCL32D05-ZC22AG-12 Xiaomi L32M5-AZ Related Products Sony TV backlight strip for SONY KDL-40R483B/ KDL-40W605B 2013SONY40A3228 05 REV1.0 A 2013SONY40B3228 05 REV1.0 B TCL TV backlight strip for TC32L72A-V01/ 4C-LB320T-DSA / TCL32D05-ZC22AG-12 Xiaomi L32M5-AZ LED Backlight strip 18 lamp for LG INNOTEK 23.6inch 24MT45D 22MA31D 24MT47D 24MT40D 24E510E V236B1-LE2-TREM11 24LB450U V236BJ1 LED backlight strip for LG 32"TV innotek drt 3.0 32 LGIT drt3.0 WOOREE A B UOT 32MB27VQ 32LB5610 32LB552B 32LF5610 lg32lf560u Samsung TV backlight strip D3GE-390SMB-R2 D3GE-390SMA-R2 2013SVS39 LM41-00001U LM41-00001TUN39FH5000BN96-28764A BN96-28765A 10lamps LED Strip Light LB-PF3528-GJD2P5C435X10 for Haier LE43A3300(B) 43CH6000(H)