Sony TV backlight strip for Hisense/Sony/Changhong 32inch SVJ320AG2-REV2-6LED-130307 SVJ320AG2-REV2-6LED-130307 Send Inquiry Whatsapp Product Detail Light bar model: SVJ320AG2-REV2-6LED-130307 Applicable TV model:r Hisense/Sony/Changhong 32inch Size (Length): 561mm Number of LED beads:6LED Every LED Lamp Voltage: 3V Package include: 1set=3pcs Tags: HisenseSonyChanghong 32inch SVJ320AG2-REV2-6LED-130307 Share: PREVIOUS:Sony TV backlight strip for KDL-32R420B KDL-32R430B KDL-32R413B KDL-32R433 WA LG INNOTEK 32 INCH WXGA NDSOEM WA TYPE REV0.0 2013 WB LG INNOTEK 32 INCH WXGA NDSOEM WB TYPE REV0.0 2013 NEXT:Sony TV backlight strip for Sony 32inch DIRECT_FIJI_32V_A_3228_8LEDs_REV1.2 / DIRECT_FIJI_32V_B_3228_8LEDs_REV1.2 Related Products ES-1052 led tv backlight strip use for LG SSC Trident 55UK63 S SSC 55UK63 8LED SVL550AS4&AT5 REV1.0 171201 ES-079 LED BACKLIGHT USE FOR 48D2700 48HR330M05A1 YHE-4C-LB4805-YH1CK|TOT_48D2700_8X5_3030C_V3 LED Backlight Strip 56 lamp for Skyworth 58E6200 6202B000A0300 6202B0009Z300 V580DJ2-KS5 LED58K700U LED58T60U L58R6800A-UD PhilipsTV backlight strip for 55PUS6501/12-TPT550U2-EQLSHA.G LB55072 V1 00 R LB55072 V0 00 L Toshiba TV backlight strip for Toshiba TL400FSB1-S SVT400A94_REV03_L-TYPE_140203 SVT400A94_REV03_R-TYPE_140203 TV led backlight strip JL.D32071235-334AS-M 3V use for 32'' TV 3pcs/set 590mm led light bar